Menu
Košík

Blog RSS Feed

27 feb Perfektné pánske pyžamo pre Vášho muža
Tomáš 0 1060
Hľadáte darček pre Vášho partnera? Určite Vás v danej chvíli nič nenapadá a začnete nápady hľadať kde-kade na internete. Existuje množstvo hmotných vecí, ktoré by ho skutočne potešili. Muži vo všeobecnosti nemajú radi „mäkké“ darčeky, ako ich často zvykneme nazývať. Štandardne do nich patrí pánske s..
15 feb Vyberte si vhodnú plesovú dámsku podprsenku!
Tomáš 0 858
Plesová sezóna je v plnom prúde a možno aj Vy sa chystáte na podobnú zábavu. Bez ohľadu na to, či máte v úmysle absolvovať len jeden alebo viacero plesov, určite sa chcete v spoločnosti cítiť príjemne a chvíle s Vašimi blízkymi či priateľmi si vychutnávať. Okrem šiat musíte mať oblečenú aj vhodnú po..
27 jan Neforemné prsia? Môže za to aj nevhodná dámska podprsenka!
Tomáš 0 881
Často sa sťažujeme, že naše prsia sú neforemné alebo ovisnuté. V mnohých prípadoch „obviňujeme“ z tohto stavu predovšetkým náš vek, alebo gravitáciu, ktorá skutočne účinkuje, avšak nie v takejto miere. Ak to myslíme s pevným poprsím naozaj vážne, určite si treba dať pozor na svoj životný štýl a výbe..
19 jan Vyzerajte štíhlo aj Vy – múdre tipy aj s podprsenkou!
Tomáš 0 822
Nuž, schudnúť za pár dní niekoľko kilogramov je často len naša ilúzia. V mnohých prípadoch to skutočne vzdáme hneď na druhý deň s tým, že na to nemáme a drina sa pre nás skončila. Tak by to však rozhodne nemalo fungovať. My sme si pre Vás pripravili tipy, vďaka ktorým opticky schudnete takmer okamži..
31 dec Vyberte si s nami dámsku podprsenku pre Vás!
Tomáš 0 992
Podprseniek má každá z nás v šatníku hneď niekoľko. Ako však ukázali niektoré štúdie, nie každá si dokáže vybrať vhodné číslo podprsenky a vhodný strih podprsenky. Niekoľko jednoduchých testov nám však bez problémov dokáže odhaliť, či ste si zakúpili vhodnú alebo nevhodnú dámsku podprsenku a prípadn..
23 dec Nenechajte sa zmiasť – táto spodná bielizeň je základ!
Tomáš 0 728
Spodná bielizeň a jej nosenie je každodennou záležitosťou. Jej samotná kúpa však nemusí byť len nejakou rutinou, ktorú absolvujete raz za niekoľko mesiacov. Vo svojom šatníku by ste mali mať rozhodne niekoľko špecifických druhov spodnej bielizne. Každá žena predsa potrebuje vyzerať dokonale za každý..
18 dec Dámske nohavičky – nosíte ich správne?
Tomáš 0 570
Nákup spodnej bielizne by pre Vás nemal byť len všednou záležitosťou. Každá žena predsa vie, že spodná bielizeň jej dokáže vytvoriť ideálnu telesnú harmóniu a často lepšiu náladu po celý deň. Nehovoríme tu len o dámskych podprsenkách, ale aj o nohavičkách a spodnom prádle celkovo. V tomto článku sa ..
24 nov Ako vybrať dámsky župan
Tomáš 0 639
Predstava, ako sa zababúšite po vrelom kúpeli do veľmi hebkého županu dokáže nadchnúť azda každú ženu. Nejde len o to, aby ste sa ochránili pred chladom. Ide predsa o ten pocit, ktorý sa nedá nahradiť ničím iným. V župane žena vyzerá skvele, zvodne a veľmi sexy. Aby ste sa takto cítili a aby ste tak..
28 okt Vyberáme push-up podprsenku – ako na to?
Tomáš 0 666
Čoraz viac obľúbené push-up podprsenky sú dnes na trhu v rôznych tvaroch a farebných prevedeniach. Zorientovať sa v toľkých štýloch je skutočne náročné. Tá správna Vám však zaručí dokonalý efekt a len s ňou budete naozaj spokojná. História push-up podprseniek je pomerne krátka. Začala sa písať niek..
13 okt Dámske pyžamá od Daniely – záruka komfortu!
Tomáš 0 532
Nekvalitným spánkom trpí podľa štatistík až viac ako 30% žien. Je to celkom alarmujúce číslo na to, aké jednoduché rady existujú pre jeho zlepšenie. Vyhnime sa zmene postele či matracu, pretože Vášmu partnerovi môže absolútne vyhovovať. Zamerajme sa na vaše obľúbené pyžamo, bez ktorého si neviete pr..
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)