Menu
Košík

Pánske boxerky

Pánske boxerky

U nás v ponuke nájdete aj medzi mužmi čoraz viac obľúbené pánske boxerky. Vyberte si spomedzi rôznych farebných kombinácií také, ktoré Vám budú vyhovovať a budú pre Vás ľahko kombinovateľné.  V ponuke máme aj výhodné sety – trojbalenia Vašich obľúbených boxeriek.

Pánske trojbalenie boxeriek Tyler Sport - modrá / biela / červená
Nové Top značka
Značka: MUSTANG
Modré pánske boxerky MUSTANG vo výhodnom trojbalení - modrá / biela / červená - s elastickou gumou. Boxerky sú z prijemného materiálu, ktorý poskytuje pánom pohodlie počas celého dňa. Boxerky sú elastické a priedušné. Kratšia nožička boxeriek zaručuje pohodlné nosenie aj napríklad pod tesnejšími dží..
39,99€
Pánske červené boxerky Great Basic
Nové Top značka -20 %
Značka: MUSTANG
Pánske červené boxerky Great Basic pre mužov, ktorí vedia čo chcú! Jednoduchý strih, pohodlný materiál a veľmi trendy farba...
19,90€ 24,90€
Pánske tmavosivé boxerky Great Basic
Nové Top značka -20 %
Značka: MUSTANG
Pánske tmavosivé boxerky Great Basic pre mužov, ktorí vedia čo chcú! Jednoduchý strih, pohodlný materiál a ľahko kombinovateľná farba...
19,90€ 24,90€
Pánske čierne boxerky Great Basic
Nové Top značka -20 %
Značka: MUSTANG
Pánske čierne boxerky Great Basic pre mužov, ktorí vedia čo chcú! Jednoduchý strih, pohodlný materiál a nestarnúca farba...
19,90€ 24,90€
Pánske modré boxerky Joel
Nové Top značka -21 %
Značka: MUSTANG
Obľúbené pánske modré boxerky Joel sú vyrobené z bavlny a preto sa v nich budete cítiť veľmi pohodlne. Zvoľte niektorú z farieb, ktoré ponúkame, určite si ich zamilujete na prvý dotyk...
21,99€ 27,99€
Značka: TOM TAILOR
Milí páni, toto je hit tohtoročnej sezóny. Neónové farby sú IN a značka Mustang nemôže ostať pozadu. Kúpte si aj Vy toto výhodné dvojbalenie pánskych boxeriek, ktoré obsahuje čiernu a túto trendy žltú farbu a držte krok s módou. Navyše sú boxerky zn. Mustang vyrobené z príjemého materiálu a sedia do..
33,90€
Značka: TOM TAILOR
Drahí páni, máme pre Vás fantastickú akciu, a to je toto trojbalenie pánskych boxeriek značky Mustang. Obsahuje tri veľmi trendy farby, a to modrú, čiernu a sivú, takže sú ľahko kombinovateľné, navyše vyrobené z príjemného materiálu. Strih sa dokonale prispôsobí Vašej postave. Cíťte sa pohodlne, nos..
35,90€
Značka: TOM TAILOR
Toto trojbalenie boxeriek značky Mustang je medzi Zákazníkmi veľmi obľúbené, a to jednak s ohľadom na výhodnú cenu, ale tiež pre produkt samotný. Boxerky značky Mustang sa dokonale prispôsobia Vašej postave, sú vyrobené z kvalitného materiálu a Vy sa tak budete cítiť pohodlne. Neváhajte, a zakúpte t..
33,90€
Značka: TOM TAILOR
Drahí páni, máme pre Vás fantastickú akciu, a to je toto trojbalenie pánskych boxeriek značky Mustang. Obsahuje tri veľmi trendy farby, a to šedú, čiernu a tmavosivú, takže sú ľahko kombinovateľné, navyše vyrobené z príjemného materiálu. Strih sa dokonale prispôsobí Vašej postave. Cíťte sa pohodlne,..
33,90€
Značka: TOM TAILOR
Drahí páni, máme pre Vás fantastickú akciu, a to je toto trojbalenie čiernych pánskych boxeriek značky Mustang. Čierna farba nikdy nevýjde z módy, bude stále trendy a navyše je čierna ľahko kombinovateľná pre bežné použitie, aj pod luxusnejšie nohavice. Neváhajte a využijte túto skvelú cenovú akciu...
33,90€
Značka: TOM TAILOR
Drahí páni, máme pre Vás fantastickú akciu, a to je toto trojbalenie pánskych boxeriek značky Mustang. Obsahuje tri veľmi trendy farby, a to modrú, čiernu a pásikavú farebnú kombináciu. Boxerky značky Mustang sú vyrobené z príjemného materiálu, padnú skvelo a strih sa dokonale prispôsobí Vašej posta..
35,90€
Značka: TOM TAILOR
Drahí páni, máme pre Vás fantastickú akciu, a to je toto trojbalenie pánskych boxeriek značky Mustang. Obsahuje tri veľmi trendy farby, a to tmavomodrú, červenú a šedú, takže sú ľahko kombinovateľné, navyše vyrobené z príjemného materiálu. Strih sa dokonale prispôsobí Vašej postave. Cíťte sa pohodln..
33,90€
Zobrazené 1 až 12 z 35 (3 stránok)