Plesová sezóna je v plnom prúde a možno aj Vy sa chystáte na podobnú zábavu. Bez ohľadu na to, či máte v úmysle absolvovať len jeden alebo viacero plesov, určite sa chcete v spoločnosti cítiť príjemne a chvíle s Vašimi blízkymi či priateľmi si vychutnávať. Okrem šiat musíte mať oblečenú aj vhodnú podprsenku, ktorá dokonale všetko ukryje a zároveň poskytne adekvátny komfort.

Farba a strih dámskej podprsenky do šiat

Vhodná farba a strih podprsenky je vždy podmienená Vašimi šatami. Máte šaty, ktoré majú hlboký alebo široký výstrih odhaľujúci pomerne veľkú čas Vášho dekoltu? Veľmi vhodná podprsenka pre ženy v tomto prípade bude balconettka, ktorá nebude pod šatami vidieť ani pri veľmi výraznom dekolte. Samotné prsia Vám táto podprsenka zospodu priam ideálne vyzdvihne a taktiež ich aj vytvaruje. V prípade balconettiek odporúčame najmä tú bezšvovú, ktorá je hádam neviditeľná pod akýmkoľvek oblečením. Taktiež si môžete túto dámsku podprsenku vybrať aj bez ramienok, ktorá sa skvele hodí aj do šiat s celkom odhalenými ramenami.

Ďalšie typy podprseniek vhodných do plesových šiat

Ďalším typom plesových šiat je typ s ramienkami spolu s odhaleným chrbtom. V tomto prípade je určite vhodná podprsenka s praktickým krížením ramienok, kedy môže byť chrbát skutočne odhalený. V tomto prípade sa tiež hodí aj podprsenka s transparentným obvodom, kedy táto dámska podprsenka je prakticky viditeľná iba vo svojej prednej časti. Zapínanie samotnej dámskej podprsenky je smerom na bok a aj preto sa dajú ramienka úplne bez problémov zameniť za tie silikónové.

Dámska podprsenka do šiat s výstrihom V

Hlboký výstrih šiat smerom do V je určite jeden z najobľúbenejších. V takomto prípade jednoducho podprsenka nemôže byť vidieť. Úplne ideálnym pomocníkom je aj v tomto prípade bezšvová podprsenka, ktorá je navyše v telovej farbe.

Vyberte si svoju novú dámsku podprsenku aj Vy z našej bohatej ponuky!