Nekvalitným spánkom trpí podľa štatistík až viac ako 30% žien. Je to celkom alarmujúce číslo na to, aké jednoduché rady existujú pre jeho zlepšenie. Vyhnime sa zmene postele či matracu, pretože Vášmu partnerovi môže absolútne vyhovovať. Zamerajme sa na vaše obľúbené pyžamo, bez ktorého si neviete predstaviť zaspávať. Faktom je, že viaceré dnešné pyžamá neobsahujú dostatok bavlny či iných látok, čím sa automaticky ovplyvňuje aj kvalita samotného spánku.

Výber dámskeho pyžama – čo je dôležité?

Ako sme už vyššie uviedli, dôležité je predovšetkým použitie vhodných materiálov. Bavlna je rozhodne základ, pretože je veľmi jemná a dokáže spôsobovať spomenutý komfort, ktorý si tak veľmi ceníme. Mnohé ženy výber samotného pyžama podceňujú. Nie je to pre nich dôležité a majú pocit, že sa vyspia v takmer akomkoľvek oblečení.

Popri použitých materiáloch je dôležitý aj strih pyžama či jeho samotná veľkosť. Pyžamo by malo byť pre ženu skutočne ideálne, čo sa veľkosti týka. Strih pyžama je však samostatná kategória. Moderné pyžamá bývajú často príliš úzke a ženy sa v nich necítia pohodlne. Dbá sa predovšetkým na výzor ženy v ňom, ako na samotnú kvalitu pyžama či pohodlie.

Krásne pyžamá pre ženy aj v našej ponuke!

V našej ponuke sa nachádzajú mnohé moderné kúsky. Sú to dámske pyžamá, ktoré si už pri pohľade zamilujete. Rôzne farby, vzory a strihy – to všetko Vás dokáže bez pochýb upútať. Mnohé ženy si zvyknú na seba obliekať zbytočne tmavé farby a v tomto prípade tmavé pyžamá. My sme toho názoru, že pyžamo by malo byť dostatočne svetlé, hravé a žena by v ňom mala vyzerať celkom pôvabne. Vyskúšajte zmenu a prezrite si našu ponuku kvalitných pyžám. Všetky sú vyrobené z kvalitnej bavlny a majú krásny dizajn. Veríme, že aj Vás zaujme a niektoré z nich si už onedlho vyskúšate vo Vašej posteli.