Blog

Rss
19 Jan

Vyzerajte štíhlo aj Vy – múdre tipy aj s podprsenkou!

Nuž, schudnúť za pár dní niekoľko kilogramov je často len naša ilúzia. V mnohých prípadoch to skutočne vzdáme hneď na druhý deň s tým, že na to nemáme a drina sa pre nás skončila. Tak by to však rozhodne nemalo fungovať. My sme si pre Vás pripravili tipy, vďaka ktorým opticky schudnete takmer okamžite. Neveríte? Rozhodne odporúčame vyskúšať.

Čítať ďalej
31 Dec

Vyberte si s nami dámsku podprsenku pre Vás!

Podprseniek má každá z nás v šatníku hneď niekoľko. Ako však ukázali niektoré štúdie, nie každá si dokáže vybrať vhodné číslo podprsenky a vhodný strih podprsenky. Niekoľko jednoduchých testov nám však bez problémov dokáže odhaliť, či ste si zakúpili vhodnú alebo nevhodnú dámsku podprsenku a prípadne kde ste urobili chybu – vo veľkosti či v strihu. Poďme sa teda spoločne pozrieť, ako zistiť vhodnosť Vašej podprsenky.

Čítať ďalej
23 Dec

Nenechajte sa zmiasť – táto spodná bielizeň je základ!

Spodná bielizeň a jej nosenie je každodennou záležitosťou. Jej samotná kúpa však nemusí byť len nejakou rutinou, ktorú absolvujete raz za niekoľko mesiacov. Vo svojom šatníku by ste mali mať rozhodne niekoľko špecifických druhov spodnej bielizne. Každá žena predsa potrebuje vyzerať dokonale za každých okolností a cítiť sa minimálne rovnako dobre.

Čítať ďalej
18 Dec

Dámske nohavičky – nosíte ich správne?

Nákup spodnej bielizne by pre Vás nemal byť len všednou záležitosťou. Každá žena predsa vie, že spodná bielizeň jej dokáže vytvoriť ideálnu telesnú harmóniu a často lepšiu náladu po celý deň. Nehovoríme tu len o dámskych podprsenkách, ale aj o nohavičkách a spodnom prádle celkovo. V tomto článku sa bližšie pozrieme na to, ako si vybrať dámske nohavičky. Predstavte si, že podľa štúdií nosí nevhodné nohavičky až jedna tretina žien. To je ohromujúce číslo na to, aby sme si dali skutočne na výbere nohavičiek záležať.

Čítať ďalej
24 Nov

Ako vybrať dámsky župan

Predstava, ako sa zababúšite po vrelom kúpeli do veľmi hebkého županu dokáže nadchnúť azda každú ženu. Nejde len o to, aby ste sa ochránili pred chladom. Ide predsa o ten pocit, ktorý sa nedá nahradiť ničím iným. V župane žena vyzerá skvele, zvodne a veľmi sexy. Aby ste sa takto cítili a aby ste takto vyzerali, musíte si vybrať ten správny župan. Závisí od Vašej výšky, váhy či celkovo Vašej postavy, pričom pre každú z Vás existuje nejeden župan.

Čítať ďalej
28 Oct

Vyberáme push-up podprsenku – ako na to?

Čoraz viac obľúbené push-up podprsenky sú dnes na trhu v rôznych tvaroch a farebných prevedeniach. Zorientovať sa v toľkých štýloch je skutočne náročné. Tá správna Vám však zaručí dokonalý efekt a len s ňou budete naozaj spokojná.

Čítať ďalej
Nové v ponuke
Created by canalmedia • Vasabielizen.sk © 2020