Menu
Košík

Dámske tričká

Dámske tričká

V našej pestrej ponuke nájdete aj tričká, nielen pre voľný čas.  Jednofarebné tričká skvelo skombinujete s džínsami, tričká so vzorom môžete nosiť ako domáce oblečenie, alebo vrchný diel pyžama. Je to na Vás, milé dámy – verím, že Vás naša ponuka tričiek značky Mustang zaujme.

Dámske modré tričko DANA
Nové Top značka
Značka: MUSTANG
Toto tričko s krátkym rukávom značky Mustang sa skvelo dopĺňa s ostatnými kúskami tejto kolekcie. Je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je na dotyk veľmi príjemný, priedušný a pohodlný...
25,90€
Značka: TOM TAILOR
Toto tričko značky TOM TAILOR si určite zamilujete. Je veľmi pohodlné a má široké využitie. Je možné ho využiť aj ako vrchný diel pyžamka, ale rovnako dobre aj ako pohodlné domáce oblečenie. ..
20,90€
Značka: TOM TAILOR
Toto tričko značky TOM TAILOR si určite zamilujete. Je veľmi pohodlné a má široké využitie. Je možné ho využiť aj ako vrchný diel pyžamka v zimnom období, ale rovnako dobre aj ako pohodlné domáce oblečenie. ..
25,90€
Značka: TOM TAILOR
Značka TOM TAILOR ponúka tieto pohodlné tričká s dlhým rukávom pre Vaše ešte väčšie domáce pohodlie. V ponuke máme tento vzor aj s variantou krátkeho rukávu. Cíťte sa doma pohodlne! Objednávajte značku TOM TAILOR...
30,90€
Značka: TOM TAILOR
Značka TOM TAILOR ponúka tieto pohodlné tričká s krátkym rukávom pre Vaše ešte väčšie domáce pohodlie. V ponuke máme tento vzor aj s variantou dlhého rukávu. Cíťte sa doma pohodlne! Objednávajte značku TOM TAILOR...
25,90€
Dámske antracitové tričko s krátkym rukávom Caroline
Nové Top značka
Značka: MUSTANG
Značka Mustang je medzi svojími zákazníkmi obľúbená pre kvalitné spracovanie a materiály a tričká s krátkym rukávom sú bestsellerom značky Mustang. Tričko s krátkym rukávom Caroline má príjemné zloženie, je veľmi pohodlné, či už ako vrchný diel pyžama, alebo ako domáce oblečenie. V dolnom rohu nájde..
29,90€
Dámske modré pásikavé tričko s krátkym rukávom Juliette
Nové Top značka
Značka: MUSTANG
Tričko značky Mustang je must have Vášho šatníka. Má trendy strih a vďaka príjemnému materiálu ho tak môžete nosiť ako domáce oblečenie, vrchný diel pyžama, alebo k džínsom...
29,90€
Dámske biele tričko s krátkym rukávom Claire
Nové Top značka
Značka: MUSTANG
Jedným z naších bestsellerov sú tieto biele tričká zn. Claire. Sú vyrobené z veľmi príjemného materiálu, vďaka bavlne sú ľahké, dokonale odvádzajú pot a skvelo sa prispôsobia každej postave. Ľahko ich zkombinujete s džínsami, alebo s čiernym sakom. Pokojne sa hodia aj ako domáce oblečenie alebo vrch..
29,90€
Dámske ružové tričko s krátkym rukávom Claire
Nové Top značka
Značka: MUSTANG
Tričká Claire sú medzi našimi Zákazníkmi veľmi oblúbené, a to hlavne pre svoje zloženie, veľmi príjemný materiál, z ktorého sú vyrobené. Dokonale padnú a využijete ich rovnako skvelo k džínsom, tak aj ako domáce oblečenie, či vrchnú časť pyžama. Rozhodne kúpte viac kusov, alebo pozrite ak iné farebn..
29,90€
Dámske ružové tričko Mustang
Top značka -19 %
Značka: MUSTANG
Milé dámy, toto dámske tričko Mustang s krátkym rukávom si istotne zamilujete. Máme ich vo viacerých farbách, teraz navyše aj za skvelú cenu. Toto romaticky ružové tričko Mustang sa bude skvelo hodiť k džínsovine, preto neváhajte a nakupujte :) Trička Mustang sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu..
16,99€ 20,99€
Dámske čierne tričko Mustang
Top značka -19 %
Značka: MUSTANG
Milé dámy, toto dámske tričko Mustang s krátkym rukávom si istotne zamilujete. Máme ich vo viacerých farbách, teraz navyše aj za skvelú cenu. Toto basic tričko Mustang čiernej farby sa bude skvelo hodiť ako k džínsom, tak aj k elegantným čiernym nohaviciam, preto neváhajte a nakupujte :) Trička Must..
16,99€ 20,99€
Dámske ružové tričko Cecilia
Top značka -19 %
Značka: MUSTANG
Značka Mustang si zakladá na kvalitných materiáloch a strihoch, ktoré padnú každej postave. Toto tričko je úžasne prispôsobivé - môžete ho nosiť k džínsom, ale rovnako dobre aj ako domáce oblečenie. Tričko Mustang s krátkym rukávom je vďaka materiálu, z ktorého je vyrobené, veľmi priedušné. Skvelo t..
28,99€ 35,99€
Zobrazené 1 až 12 z 38 (4 stránok)